Podzim v Jizerkách aneb Oslava života #6.1

“Šestý ročník DIY kulturně-hudebně-lezecko-lyžařsko-lajnersko-zevlácko-feťácko-bajkersko-orienťácko-kdovícoještěcko sešlosti v srdci Jizerských hor.”

2.11 – 9.11.
2021

V horském průsmyku uprostřed bukových lesů znám jeden parádní trampský srub. Je to místo, které má svá vlastní pravidla. Máme to tam rádi a tak se na tomto místě už sedm let potkáváme ve stejné datum, abychom se společně radovali ze života.
 
Nejsme uzavřená skupina lidí. Každý rok je jiný. Přivedé jiné podivné existence. Pokaždé to je silné a dá to energii na svolání dalšího ročníku. Stejně jako letos.
 
Jde o multisportovní, multikulturní a multizážitkové setkání. Dá se lézt, (haj)lajnit, bajkovat, běhat (orienťák), jamovat celou noc, túrovat, zevlovat a poznávat nové kamarády, které tyhle činnosti spojují, a kteří do nich dávají srdce.
Ubytko tradičně domluvené pro nejmenší kaliče na půdě přímo ve srubu, pro ostatní pod stolem, na stole v hospodě nebo v altánu. V káře neomezeně hned před hospodou. V bivaku v okolních bukových lesích. 
 
Chceš předvést něco ze svého umu, naučit něco zajímavého ostatní, zahrát (celou dobu k dispozici zvuk), navařit, prostě udělat cokoliv pro zpestření? Tak to hodně vítáme! Napiš pokud potřebuješ jakkoliv pomoct. Nebo prostě přijed a konej!
 
Chcete pozvat někoho dalšího? Není problém, ale zvěte prosím jen dobré lidi, kteří se zapojí do kolektivu.
 
Hlavní je závazné potvrzení místa, jelikož se rezervuje srub, který by jinak byl hospodou a kvůli nám se zavře na celý víkend.
(z mobilu je k editaci potřeba appka Sheets)

Jaký si to uděláme, takový to budeme mít!

A bude to dobrý.